X
تبلیغات
زولا

tuyap fair center istanbul

یکی از دلایل انتخاب تور استانبول ، شرکت در نمایشگاه های بین المللی می باشد که در این شهر برگزار می شود . نمایشگاه های ترکیه در شهرهای مختلف این کشور برگزار می شود اما استانبول بیش از سایر شهرها میزبان نمایشگاه هاست . دلیل اصلی این موضوع زیرساخت های مناسب در این شهر برای برپایی نمایشگاه می باشد . شرکت های خصوصی در کنار دولت ترکیه برنامه ریزی های منظمی برای هدفمند کردن این نمایشگاه ها دارند و برای بهبود شرایط تلاش می کنند . یکی از این شرکت ها ، شرکت تویاپ می باشد . این شرکت سازنده مرکز نمایشگاهی تویاپ استانبول است که امروزه میزبان اکثریت نمایشگاه های بین المللی ست .
مرکز نمایشگاهی تویاپ استانبول

مرکز نمایشگاهی تویاپ استانبول

  

بهتر است قبل از هر چیزی با شرکت تویاپ آشنا شویم : شرکت نمایشگاهی تویاپ یکی از بزرگترین شرکتهای خصوصی در زمینه برگزاری نمایشگاه می باشد که دارای محل برگزاری اختصاصی می باشد . شرکت نمایشگاهی تویاپ تاکنون به هزاران شرکت از صد کشور مختلف در برگزاری ۱۵۰۰ نمایشگاه داخلی و خارجی خدمات ارائه کرده است و در شهرهای مختلف ترکیه شعبه دارد . مرکز نمایشگاهی تویاپ استانبول در منطقه بیوک چکمسه واقع شده است و هتل های ۵ ستاره در اطراف این مرکز برای شرکت کنندگان در نمایشگاه در نظر گرفته شده است .

مرکز نمایشگاه بین المللی تویاپ استانبول

مرکز نمایشگاه بین المللی تویاپ استانبول

مرکز نمایشگاهی تویاپ محل برپایی نمایشگاه ها و کنگره های مهم شهر استانبول است و در آنجا فرصت های متنوعی برای کسب درامدهای متعدد وجود دارد . غرفه داران و بازدیدکنندگان نمایشگاه های برپا شده در این مرکز از بسیاری از کشور ها در سراسر جهان از مزایای این نمایشگاه در جهت فروش بیشتر استفاده می برند . مرکز نمایشگاهی تویاپ استانبول زیر ساخت و قابلیت برگزاری بیش از ۵۰ نمایشگاه همزمان را دارد . این پلت فرم جهانی در هر سال حدود ۱۴۰۰۰ شرکت کننده از ۶۰ کشور و نزدیک به ۲ میلیون بازدیدکننده از ۷۰ کشور را دارد . در حال حاضر اکثر نمایشگاه های استانبول در این محل برگزار می شود .

مرکز نمایشگاه بین المللی تویاپ استانبول

مرکز نمایشگاه بین المللی تویاپ استانبول

نمایشگاه تویاپ استانبول

نمایشگاه تویاپ استانبول

خدمات مرکز نمایشگاهی تویاپ استانبول :

  • ۱۲۰۰۰۰ متر فضای نمایشگاه در ۱۴ سالن
  • پارکینگ با ظرفیت ۴۵۰۰ خودرو در فضای باز و ۶۰۰ خودرو در فضای بسته
  • ۲۲ اتاق جلسه چند منظوره با ظرفیت متفاوت  ۵۵۰ – ۱۰
  • ۱۰ سالن غذا خوری
  • بوفه وبازارچه برای نیازهای روزانه
  • اتاق vip  برای مصاحبه مطبوعاتی و اتاق مدیریت
  • زیر ساخت کاملا مجهز به سیستم پنوماتیک و سیستم آب و فاضلاب
  • اتصال به اینترنت بی سیم در سالن نمایشگاه
  • انواع ورودی برای بازدید کننده ها از جمله پله برقی و آسانسور
  • خدمات منشی گری به زبان ترکی ، انگلیسی ، آلمانی

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.