هتل ریکسوس پرمیوم آنتالیا ، در ۵۰ کیلومتری شهر آنتالیا و ۴۰ کیلومتری فرودگاه آنتالیا واقع شده است . هتل ریکسوس پرمیوم آنتالیا (واقع در منطقه بلک) عضو مجموعه هتل های زنجیره ای Rixos و یکی از معروف ترین و بهترین هتل های ۵ ستاره آنتالیا میباشد . هتل ریکسوس پرمیوم آنتالیا دارای پارک آبی مجزا و نمایش اختصاصی دلفین است و با دارا بودن بیش از ۹۰۰ نفر پرسنل و ۶۴۰ اتاق متنوع تمامی نیازهای شما را فراهم می آورد. هتل ریکسوس پرمیوم یک هتل ۵ ستاره سوپر لوکس در شهر بلک در نزدیکی آنتالیا می باشد.هتل با قرار گرفتن در منطقه به وسعت ۴۰۵۰۰۰ متر مربع مملو از درختان سرو و ساحلی بطول یک کلیومتر، مرکز خرید و خیابانهای داخل آن و نهایتا امکانات موجود، هتل را به مانند یک شهر کاملا اختصاصی تبدیل کرده است.هتل ریکسوس پرمیوم در آنتالیا ساحل اختصاصی شنی و دارای پلاژ اختصاصی نیز می باشد و تا لب آب ۲۰۰ متر فاصله دارد .

  

اتاقهای هتل ریکسوس پرمیوم در آنتالیا  با بزرگی های مختلف هر سلیقه ای را پاسخگو می باشد. میهمانانی که اقامت در ویلاها را بر گزینند از پذیرش سریع، مستخدم و اتومبیل های خاص برای تردد در محوطه هتل بهره مند میگردند.امکانات هتل از قبیل مرکز آبگرم، سونا، حمام ترکی، ماساژ و خدمات درمانی نوین مانند ماسه درمانی، اتاق باران و اتاق برف خستگی سفر و کار شما را براحتی بدر میکنند.


  هتل ریکسوس پرمیوم درآنتالیا از بهترین هتلهای ۵ ستاره است و بالاترین استانداردها به همراه بهترین سرویس ها را ارائه می کند . از سرویس Ultra-All برخوردار است که شامل صبحانه ، ناهار ، شام به صورت سلف سرویس ،صبحانه دیر هنگام ، پذیرایی هایی که در طول روز صورت می گیرد و کلیه نوشیدنی ها مانند چای ، قهوه ، نسکافه ، نوشابه ، آبمیوه و ۵ رستوران در تمام ساعات شب و روز این امکانات رایگان را در اختیار میگذارند.

 

غذاهای ترکیه ای و آسیایی در آن وجود دارد. کافی شاپ های این هتل نیز انواع نوشیدنی را سرو می کنند که می توانید بر روی تراس عمومی هتل میل کنید . هتل ریکسوس پرمیوم درآنتالیا دارای رستورانهای گوناگون و متنوعی می باشد:
  • رستوران اصلی هتل: صبحانه(۷ الی ۱۱)ناهار(۱۲:۳۰ الی۱۴:۳۰)شام(۱۹ الی۲۱:۳۰)
  • رستوران فرانسوی:صبحانه/ناهار(۸ الی۱۰:۳۰)شام(۱۹الی۲۱:۳۰)
  • رستوران ایتالیایی:شام(۱۹ الی۲۳:۰۰)
  • رستوران عثمانی:شام(۱۹ الی۲۳:۰۰)
  • رستوران چینی:شام(۱۹ الی ۲۱:۳۰)
  • رستوران کبابی:ناهار(۱۲ الی ۱۶:۰۰)شام(۱۹ الی۲۱:۳۰)
  • رستوران آمریکای جنوبی
  • رستوران روباز فست فود(۱۲ الی ۱۶:۰۰)
  • رستوران ۱۰۰۱ شب:شام همراه با برنامه ویژه و زنده(۱۹:۳۰ الی۲۲:۰۰)

 

شنای دلفین ها و ارتباط انسان با آین موجود اوقات زیبا و خیال انگیزی برای مهمانان می سازد . این پارک در فضای ۲۵۰۰۰ متر مربع ساخته شده و لازم به ذکر است که بزرگترین سرسره آبی با استخر موج در سراسر اروپا را دارا است و دارای ۱۸ سرسره است . آکروبات بازها و رقاصان رقص های محلی و ترکی نیز عصرها برای سرگرمی شما برنامه اجرا خواهند کرد.مهمانان می توانند از زمین بازی اسکوآش، تنیس و بسکتبال استفاده کنند یا از ماساژهای بدن و صورت و درمان های دست و پا بهره ببرند. می توانید سفارش دهید که چای عصرانه را در یکی از ۱۴ زمین بازی گلف برای شما سرو کنند. پارکینگ و اینترنت وای فای رایگان همواره در دسترس مهمانان خواهد بود.

 نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.