X
تبلیغات
زولا

اگر میخواهید با رستوران های معروف استانبول آشنا شوید و در تور استانبول  در این رستورانها غذا میل نمایید ، بعضی از این رستورانهای استانبول را در زیر به شما معرفی می کنیم . تنوع رستورانها در استانبول بسیار چشمگیر است. تعدادی از رستوران های استانبول در داخل هتل ها قرار دارند ولی رستوران های لوکس و مجلل و کوچک و بزرگ زیادی در گوشه و کنار شهر بصورت مستقل فعالیت می کنند . غذاهای ترکی ، غذاهای ایتالیایی ، غذاهای کشور های مدیترانه و خاورمچیانه و انواع کباب ها لذیذ در رستوران های استانبول یافت می شود. اکثر رستوران ها و غذاخوری ها در بعد ازظهرها از ساعت ۶ باز می باشند ولی معمولا تا ساعت ۹ شب خلوت می باشند . برخی از رستوران در تمامی طول هفته و یا روزها و یا شب هایی خاص بصورت بوفه فعالیت می کنند و شما می توانید با پرداخت مبلغی ثابت و قابل توجه، هر آنچه را از غذاها و نوشیدنی ها میل دارید، تناول کنید.
رستوران های معروف استانبول

رستوران های معروف استانبول

  

 رستوران Kiyi استانبول


یکی از رستوران های معروف استانبول ، رستوران Kiyi است .  رستوران Kiyi استانبول از سال ۱۹۶۴ مشغول فعالیت و ارائه لذیذ ترین غذاها در محیطی دنج و راحت به مشتریان می باشد . این رستوران محبوب ترین رستوران دریایی استانبول به شمار می رود . طراحی داخلی آن به همراه نقاشی های بومی روی دیوار فضای دلنشینی ایجاد کرده است .


 رستوران Kiyi استانبول

رستوران Kiyi استانبول

رستوران Ulus29 استانبول

رستوران Ulus29 استانبول شهرت جهانی دارد . رستوران مجلل Ulus29 مشرف به مناظر شگفت انگیز استانبول بوده ، پل زیبا و طراحی مدرن داخلی اش، هر یک سهم قابل توجهی در استقبال مناسب این رستوران دارند. غذاهای جدید این رستوران در سبک های بین المللی و غذاهای ترکی در بالاترین کیفیت، همگی فوق العاده اند.

رستوران Ulus29 استانبول

رستوران Ulus29 استانبول

رستوران Mikla استانبول 


با افتتاح رستوران Mikla استانبول  در سال ۲۰۰۵ در بالاترین طبقه Marmara Pera، موج جدیدی از هواداران سبک های ترکیبی از میان علاقه مندان به رستوران های مختلف سر برآوردند. این گروه خاص هنوز هم شیفته ترکیب شگفت انگیز سبک اسکاندیناویایی و ترکی توسط آشپزهای این رستوران هستند .


رستوران Mikla استانبول

رستوران Mikla استانبول

رستوران Park Samdan استانبول

  رستوران Park Samdan استانبول یکی از بهترین رستوران های Nisantasi است که از سال ۱۹۸۱ به بعد در حال سرو غذا به مشتریان دائمی خود می باشد. در ساعات میانی ظهر فضای رستوران کمی شلوغی می شود. سبک سنتی ترکی و کباب ماستی این رستوران منحصر به فرد بوده و مزه آن را از یاد نخواهید برد.


رستوران Park Samdan استانبول

رستوران Park Samdan استانبول

رستوران Zuma  استانبول

 

 رستوران Zuma  استانبول یکی از شعبه های شلوغ رستوران های زنجیره ای Zuma است که در لندن و هنگ کنگ نیز فعالیت دارند . ساختمان این رستوران شامل دو طبقه بوده که در بارانداز واقع شده و دارای چشم اندازی زیبا از تنگه بسفر را به مشتزیان ارائه می کند .

 

رستوران Sunset Grill استانبول


رستوران Sunset Grill استانبول  مدرن و زیبا در بخش بالایی منطقه شیک Ulus وقرار دارد.  طرفداران این رستوران علاوه بر طعم فوق العاده غذاها، شیفته چشم انداز منحصر به فرد آن نیز هستند. غذاهای بین المللی و ژاپنی این رستوران سازگار با ذائقه ترکی طبخ می گردد .

 

رستوران Sunset Grill استانبول

رستوران Sunset Grill استانبول

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.